Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego (ZIT KKBOF)   Instytucja Pośrednicząca Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych - Gmina Miasto Koszalin zaprasza do udziału w konsultacjach aktualizacji Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego (ZIT KKBOF) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego (RPO WZ) 2014-2020.

Strategia ZIT KKBOF jest podstawowym dokumentem określającym zidentyfikowane potencjały gospodarcze, społeczne i transportowe, istotne dla rozwoju obszaru.

Celem niniejszych konsultacji jest zebranie opinii i uwag na temat zaktualizowanego dokumentu Strategii ZIT KKBOF oraz zadań zaplanowanych do realizacji w ramach RPO WZ 2014-2020. Zebrane informacje zostaną rozpatrzone w toku prac nad dokumentem, a zaktualizowana Strategia ZIT KKBOF zostanie przedłożona do ustawowego zaopiniowania przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju oraz Instytucję Zarządzającą RPO WZ 2014-2020.
Konsultacje przedmiotowego dokumentu trwać będą do 27 sierpnia 2018 r.

Państwa uwagi i opinie na temat Strategii ZIT KKBOF prosimy przesyłać na załączonym formularzu zgłaszania uwag do Strategii ZIT KKBOF, na adres e-mail: - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących założeń Strategii ZIT KKBOF prosimy kontaktować się z Biurem ZIT za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub nr telefonu 94 3483912.