Miejsca noclegowe w Gminie Białogard

 

kaprys 2 debczyno 1014326

Gospodarstwo agroturystyczne Kaprys 2 jest położone w miejscowości Dębczyno, odległej mniej więcej 4 kilometry od Białogardu, 14 kilometrów od Karlina i 40 kilometrów od nadmorskich miejscowości takich jak Kołobrzeg, Ustronie Morskie, Sarbinowo czy Mielno.

Nazwa naszego gospodarstwa nawiązuje do założonej przez naszą rodzinę agroturystyki Kaprys w Kowańczu obok Karlina, która już od wielu lat cieszy się uznaniem gości odwiedzających Pomorze Zachodnie. Naszym gościom zapewniamy podobne, wysokie standardy. Na wynajem oferujemy 3 pokoje sypialne z telewizorami oraz ogólnodostępne: kuchnię i łazienkę.

Atrakcje: Gospodarstwo agroturystyczne Kaprys 2 jest położone w bardzo spokojnej, malowniczej, wiejskiej miejscowości. Dookoła jest mnóstwo pól, niewielkich wzgórz, zieleni i tras, które można pokonywać rowerem. Bardzo blisko jest też rzeka Parsęta, gdzie można łowić ryby i organizować spływy kajakowe. Niedaleko w miejscowości Byszyno można wypocząć nad pięknym jeziorem.

Agroturystyka Kaprys 2

Dębczyno 23
78-200 Białogard
kom. 698852004
kom. 698586172

leonardo   Gospodarstwo agroturystyczne położone jest w Dargikowie 8 km od Białogardu. Oferujemy noclegi w pokojach 3, 5 i 8 osobowych z łazienkami. Każdy z gości ma dostęp do świetlicy, w której znajduje się aneks kuchenny wyposażony w kuchnię gazową, czajnik elektryczny, lokówkę oraz komplet zastawy stołowej. Jest tam również miejsce do odpoczynku przy kominku oraz telewizor.
   Gospodarstwo zlokalizowane jest z dala od zgiełku miejskiego, w okolicy lasu i kilkunastu hektarów pól oraz łąk. Teren, na którym położone jest gospodarstwo stanowi atrakcyjne miejsce dla miłośników jazdy na rowerze, biegaczy oraz turystów pieszych.

agroturystyka moczylkiAgroturystyka MOCZYŁKI

 

Krystyna i Leonard Markowscy

Moczyłki 26

78-200 Białogard

tel: 0-94 312-00-91

tel. kom. 0-608-139-109

tel. kom. 0-664-235-766

 

moczylki(at)interia.pl

 

http://agroturystyka-moczylki.prv.pl/home.html

 

Gospodarstwo położone jest w Białogórzynie, woj. zachodniopomorskie, gmina Białogard. Przez miejscowość przepływa rzeka Radew, bogata w różne gatunki ryb. Gospodarstwo zajmuje się hodowlą koni pod rekreacje, na miejscu możliwość nauki jazdy konnej.

 

Agroturystyka U ZIUTY

 Białogórzyno 44

 78-200 Białogard

 tel. 094 311 12 34

 kom. 0 509 253 666

 e-mail: mariolag(at)wp.pl

 Właściciel: Mariola Giec

 

 http://www.uziuty.afr2.pl/

   Hostel Przystań położony w malowniczej wsi Rościno zaprasza wędkarzy, kajakarzy i nie tylko do skorzystania z oferty noclegowej oddalonej 100m od rzeki Parsęta.

Oferujemy 6 miejsc noclegowych z dostępem do sanitariatów oraz kuchni, a także miejsce pod namiot oraz bezpłatny parking.

Wędkarzom oferujemy możliwość bezpłatnego skorzystania z wędzarni, a także dostęp do stojaków na wędki, dzięki którym bezpiecznie przechowają swój sprzęt wędkarski.

Kajakarzy ugościmy przy wieczornym ognisku, a także dowieziemy kajaki na miejsce noclegu. Dodatkowo wypożyczamy rowery oraz kijki do nordic walkingu .