Drodzy czytelnicy!!!

W Tygodniu Bibliotek pragniemy Wam przekazać radosną informację o otwarciuod 25 maja br. Bibliotek na terenie Gminy Białogard. Pamiętając jednak o dalszym zagrożeniu epidemiologicznym i bezpiecznym funkcjonowaniu Biblioteki wprowadzamy kilka nowych zasad.

1. Funkcjonuje tylko wypożyczalnia.
  2. Zwrot i wypożyczanie książek i czasopism odbywa się w oznakowanym punkcie każdej biblioteki.
  3. Przy każdym stanowisku może przebywać tylko jedna osoba, pozostali czytelnicy czekają na zewnątrz w bezpiecznych odległościach.
  4. Czytelnicy nie mają wolnego dostępu do półek.
  5. Książki i czasopisma są podawane przez bibliotekarza.
  6. Wszystkie zwrócone książki i czasopisma będą poddawane kwarantannie.
  7. Czytelnicy mają obowiązek mieć założoną maseczkę i zdezynfekować ręce płynem, który znajduję się w wyznaczonym miejscu.
  8. Zachęcamy do składania zamówień na zbiory biblioteczne poprzez katalogi online, pocztę elektroniczną, telefonicznie lub wypisanie na kartce pozycji książkowych, które chcemy wypożyczyć.
  9. Zmienione zostają godziny otwarcia bibliotek.
  10. Biblioteka w Stanominie:

Poniedziałek – Piątek 14.00 – 19.00

1. Filia biblioteczna w Podwilczu

Poniedziałek-Piątek 10.00-15.00

1. Filia biblioteczna w Rogowie

Poniedziałek, Wtorek, Środa, Piątek 9.00-14.00

Czwartek – 12.00 – 17.00

1. Filia biblioteczna w Pomianowie

Poniedziałek, Środa, Piątek – 9.00-14.00

Wtorek – 12.00 – 17.00.

Powyższe obostrzenia są niezbędne dla Waszego i Naszego bezpieczeństwa. Prosimy o cierpliwość oraz dostosowanie się do powyższych zasad.

Zapraszamy.

Ewa Juszczyk-Lachs