Kochani w związku z tym, że biblioteki na terenie Gminy Białogard są zamknięte dla czytelników wspólnie z pracownikami wpadłyśmy na pomysł zajęć plastycznych na naszej stronie internetowej. Zapewne teraz byśmy spotykali się na warsztatach wielkanocnych. Jednak sytuacja nam na to nie pozwoliła. Na sam początek umieszczamy zajęcia plastyczne dla naszych najmłodszych czytelników biblioteki i zapraszamy do wspólnej zabawy. Będzie nam bardzo miło gdy po skończonej pracy plastycznej poprosicie rodziców, dziadków lub starsze rodzeństwo do wysłania zdjęcia Twojej pracy na naszego e-maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pozdrawiamy i Do Zobaczenia.

Bibliotekarki z terenu Gminy Białogard

Kartka Wielkanocna z kolorowymi jajeczkami