ZAKOŃCZENIE FERII POD ZNAKIEM TALENTÓW

Zakończenie ferii przyniosło dzieciom, młodzieży ale i ich opiekunom, wiele uśmiechów, radości i satysfakcji. 21 lutego br. w Świetlicy wiejskiej w Lulewicach opiekunka świetlicy wraz z radną Panią Emilią Majewską, sołtysem Lulewic Panią Kingą Januszewską, sołtysem Nosówka Sławomirem Geisheimer przy wsparciu Pani Edyty Zakliki, Ewy Geisheimer oraz Arkadiusza Sakowicza zorganizowali konkurs, w którym każdy uczestnik mógł wykazać się wyjątkowymi umiejętnościami.

Frekwencja dopisała. Uczestnicy  wystąpili w różnych kategoriach: taniec, piosenka, aktorstwo, rysunek, instrument, rzeźba,  recytacja. Jak widać…

KAŻDY MOŻE ……. TROCHĘ LEPIEJ A MOŻE GORZEJ…!!!!

Podziękowania kieruję do uczestników, ich opiekunów oraz zaproszonych gości; Pani Joanny Czupreta Kierownika Referatu Oświaty w Urzędzie Gminy, Pani Emilii Majewskiej Radnej Gminy Białogard. Bardzo dziękuje za pomoc w organizacji tego konkursu, za wsparcie, za nagrody  dzięki którym  wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni. Spełniłam swoje marzenie. I mam nadzieję, że będzie ono kontynuowane.

Barbara Januszewska

Świetlica w Lulewicach