Radew Białogórzyno 4:4 KP LZS Sokół Lulewice.

Mecze derbowe, to zawsze dodatkowe emocje, smaczki i utarczki w relacjach pomiędzy drużynami dodawały kolorytu. Spotkanie lepiej rozpoczęła Radew, która po zdobyciu bramki w pierwszych minutach meczu utrzymała pozytywny wynik, aż do przerwy (2:1). Po 15 minutach wytchnienia do głosu doszliśmy My! Raz po raz atakowaliśmy bramkę rywali, doprowadzając do wyniku 4:2! Wydawało się, że kontrolowaliśmy sytuację, jednak... Błyskotliwa akcja napastnika rywali przyczyniła się do tego, że Radew zdołała doprowadzić do remisu.
Jedno jest pewne. Pokazaliśmy, że w Gminie Białogard istnieją dwie równorzędne drużyny - jeżeli jeszcze ktoś miał co do tego wątpliwości, z przyjemnością uświadamiamy! https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2/1/16/1f60d.png")">😍