W sobotę 6 lipca b.r. w Sińcach odbył się VI Gminny Turniej Piłki Siatkowej. Do zawodów przystąpiły cztery drużyny: Sołectwo Buczek, Sołectwo Rychówko, ELITA Białogard, oraz reprezentanci Gminy Tychowo - Sołectwo Wicewo. Ze względu na niekorzystną pogodę część rozgrywek odbyła się na sali gimnastycznej w Stanominie. Reprezentantów Sołectwa Rychówko wspomógł Wójt gminy -Jacek Smoliński. Po zaciętej rywalizacji zwycięzcą zostało Sołectwo Buczek, klasyfikacja przedstawiała się następująco :

I miejsce - Sołectwo Buczek
II miejsce - Sołectwo Wicewo
III miejsce - ELITA Białogard
IV miejsce - Sołectwo Rychówko

Współorganizator i zarazem sędzia główny - Piotr Kozicki dziękuje zawodnikom oraz kibicom za uczestnictwo w turnieju oraz wszystkim, którzy mieli udział w przygotowaniu imprezy. Podziękowania dla sponsorów Banku Spółdzielczego w Białogardzie, Salonu Orange w Białogardzie oraz dla Dyrektora SP w Stanominie za udostępnienie sali.
Zapraszamy na kolejny turniej w przyszłym roku.
Piotr Kozicki