Kilka dni przed „Festynem Rodzinnym” w sołectwie Nasutowo, jako radna Gminy, postanowiłam zorganizować spotkanie, w efekcie którego padło hasło: DZIAŁAMY!!!

6 lipca br. o godz. 17.00 miałam przyjemność wraz z sołtysem Czesławem Pytlikiem i pracownikiem świetlicy Elą Młynarkiewicz rozpocząć zabawę...

Na początek Straż Pożarna z Rogowa.....oj się działo... Strażacy super przygotowani, od razu zachęcali do wodnych konkurencji. W międzyczasie można było korzystać ze stacji: popcorn, wata, szczęście pod chmurką, druga twarz, kącik łasucha, orzeźwij się, kiełbaska z ogniska. Miłą niespodzianką była Hello Kity i jej córka... Kto się krył pod tymi maskami? Nikt nie wie:)

Pośród wielu konkurencji odbyły się dwie, które miały wyłonić zwycięskie pary do udziału w:

Gratulujemy zwycięzcom !!!!!!!

Stacja „Szczęście pod chmurką” podarowała 500 zł, dzięki którym zakupione zostaną siatki na bramki do piłki nożnej oraz do gry w siatkówkę. Umili to i urozmaici, na pewno, czas spędzony wspólnie korzystającym z tego typu atrakcji.

Znaleźli się również darczyńcy i sponsorzy: Gmina Będzino, Letnisko Kubicy, Ogrody Hortulus w Dobrzycy, Parafia p.w. Świętej Trójcy w Mierzynie, radna Anna Suszyńska i mieszkańcy sołectwa Nasutowo, którzy osłodzili wypiekami zorganizowane spotkanie.

Dziękuję wszystkim za przybycie i wspólną zabawę.

Za organizację sołtysowi, radzie sołeckiej, pracownikowi świetlicy i mieszkańcom.

Radna Gminy Białogard

Daria Smolińska