Dnia 11 czerwca 2019 r. w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie odbył się XIII Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu, którego organizatorem był Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny.

Celem festiwalu była popularyzacja treści prozdrowotnych poprzez śpiew, taniec i zabawę, ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki używania tytoniu. Uczestnikami festiwalu były dzieci przedszkolne oraz uczniowie szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentował pięcioosobowy zespół uczniów klasy VII w składzie: Julia Brzeska, Julia Jaciubek, Oliwia Buchowiecka, Magdalena Ochenkowska i Jakub Raczyński. Uczniowie wykonując utwór  „My” wywalczyli I miejsce w swojej kategorii. Serdecznie gratuluję swoim uczniom, dziękując jednocześnie za wysiłek i godne reprezentowanie naszej Szkoły i Gminy.

Elżbieta Trzcińska, nauczyciel muzyki