„Dzień Matki” jest doskonałą okazją, aby powiedzieć wszystkim naszym mamom jak bardzo są nam bliskie i podziękować za to, że każdego dnia poświęcają się dla nas. 26 maja o godz. 10.00 w Kaplicy w Lulewicach odprawiona została msza św. w intencji wszystkich rodziców z miejscowości Lulewice, Lulewiczki i Żelimucha, którą to mszę odprawił ksiądz Tomasz Zabielski. Kolejnym punktem programu było  przedstawienie słowno-muzyczne w wykonaniu  dzieci  i młodzieży   ze świetlicy w  Lulewicach, poświęcone wszystkim mamom i tatusiom.  Na zakończenie dzieci wręczyły obecnym rodzicom  własnoręcznie wykonane,  kolorowe różyczki i zaprosiły na słodki poczęstunek. Dziękujemy Radnej Gminy Białogard  Pani Emilii Majewskiej za przekazanie słodyczy dla biorących udział w przedstawieniu aktorów.

Barbara Januszewska