20190507 111443

Eliminacje powiatowe konkursu recytatorskiego „PTAKI, PTASZKI I PTASZĘTA POLNE”

Dnia 07 maja br. w Białogardzkiej Bibliotece Publicznej odbyły się eliminacje powiatowe konkursu recytatorskiego „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”. Uczniowie szkół podstawowych z terenu Gminy Białogard:

- Lena Przydanek i Dariusz Obszyńszki – uczniowie szkoły podstawowej w Kościernicy,

- Małgorzata Miszczak – uczennica szkoły podstawowej w Rogowie,

- Amelia Smolińska, Francesco Muriello i Paweł Brzeziński – uczniowie szkoły podstawowej w Stanominie wyłonieni w eliminacjach gminnych uczestniczyli w/w konkursie. Komisja w składzie; Alicja Flis (przewodnicząca), Katarzyna Bułka oraz Magdalena Pawlicka wyłonili sześcioro laureatów, którzy wezmą udział w konkursie na szczeblu wojewódzkim. Tym razem żadnemu z naszych uczniów nie udało się przejść do dalszych eliminacji, ale już osiągnęli wielki sukces przechodząc do etapu powiatowego. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych eliminacjach.

Ewa Juszczyk-Lachs