IMG 7846

W dniu 29 marca 2019 r. uczniowie z klas ósmej i trzeciej gimnazjum na zaproszenie starosty białogardzkiego pana Piotra Pakuszty uczestniczyli w Sesji Rady Powiatu w Białogardzie. Po raz pierwszy w historii młodzież mogła uczestniczyć w obradach sesji. Sekretarz starostwa oprowadził wszystkich po budynku i zapoznał z pracą poszczególnych wydziałów. Bardzo ciekawe okazało się spotkanie ze starostą w jego gabinecie. Udział w sesji i spotkanie ze starostą stanowią cenną lekcję wiedzy o społeczeństwie. Pamiątką z wizyty są magnesy promocyjne oraz mapa Stanomina wydrukowana specjalnie dla nas w Wydziale Geodezji i Kartografii. Specjalne podziękowanie składamy radnemu – panu Piotrowi Kozickiemu, który przygotował naszą wizytę.