FB IMG 1532609806989                   31 marca br. o godzinie 12:00 na boisku w Rymaniu odbył się mecz piłki nożnej rozegrany pomiędzy klubami Gorawino a Sokół Lulewice (2:2).

Było trudno, było walecznie, było ciekawie. Celem naszej drużyny, był rewanż za jesienną porażkę na własnym stadionie (3:6), udało się połowicznie. Początkowa faza spotkania charakteryzowała się szybkimi kontratakami Sokoła, których efektem stały się dwie bramki zdobyte przez Sebastiana "Bońka" Kurzawskiego. Niestety tuż przed końcem pierwszej części meczu, przeciwnicy zdobyli bramkę kontaktową, a kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy zniwelowali straty. Pomimo ambitnego podejścia nie odnaleźliśmy drogi do siatki rywali. Upragnione trzy punkty rozdaliśmy na równe, jednopunktowe części. Remis na boisku wicelidera przyjmujemy z pokorą i umiarkowaną satysfakcją.