IMG 0561

22 marca br. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Tychowie odbyły się uroczystości poświęcone obchodom Powiatowego Dnia Sołtysa.
Na zaproszenie Władz Tychowa licznie przybyli Sołtysi z Gminy Białogard, Gminy Karlino oraz Gminy Tychowo.

Obecności byli również: Senator RP Grażyna Anna Sztark, Starosta Białogardzki Piotr Pakuszto, Wicestarosta Sebastian Balcerzak, Burmistrz Tychowa Robert Falana, Zastępca Burmistrza Tychowa Jacek Rudziński, Burmistrz Karlina Waldemar Miśko, Zastępca Burmistrza Karlina Piotr Woś, Wójt Gminy Białogard Jacek Smoliński, Sekretarz Gminy Białogard Alicja Kubiś oraz Anna Rydzkowska Przewodnicząca Rady Powiatowej Powiatu Białogardzkiego Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej.

Przewodniczący Rady Powiatu Białogardzkiego Henryk Budzyła, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Karlinie Beata Klepuszewska, Przewodnicząca Rady Gminy Białogard Aneta Drąg, Przewodniczący Rady Miejskiej w Tychowie Paweł Kowalski i Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Tychowie Dariusz Michalak.

Wiele ciepłych słów i podziękowań popłynęło w stronę Pań Sołtysek i Panów Sołtysów, i to dla nich właśnie przygotowane zostały listy gratulacyjne wraz z poradnikami
i pięknymi różami, które uroczyście wręczali – Senator Anna Sztark wraz z Burmistrzami i Wójtem.

Wspólne zdjęcie stanowić będzie dokument i pamiątkę miło spędzonego czasu.

Szczególne podziękowania kierujemy do Sołtysów Gminy Białogard za tak liczne przybycie i wspaniałą atmosferę.

Serdecznie dziękujemy również organizatorom uroczystości – pracownikom Urzędu Miejskiego w Tychowie, Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Tychowie, a szczególnie młodzieży, która swoim występem wywołała wiele radości i uśmiechu na twarzach obecnych.