IMG 8398

W dniu 24 stycznia w CK w Białogardzie odbył się I Przegląd Jasełek i Misteriów Bożonarodzeniowych pod patronatem honorowym Posła RP Stefana Strzałkowskiego, Starostwa Powiatowego Białogard, Kuratorium Oświaty w Szczecinie, Parafii NMP w Białogardzie i Nadleśnictwa Białogard, którego organizatorem było Niepubliczne Przedszkole "Motylek". W przeglądzie wzięło udział 7 siedem szkół, cztery szkoły z Białogardu, SP Stanomino, SP Dobrowo i SP Kościernica. Uczniowie z klasy IVa Szkoły Podstawowej w Kościernicy pod czujnym okiem Pani Barbary Rój oraz Pani Eweliny Pogorzelskiej pięknie zaprezentowali wydarzenia z Betlejem, a tym samym zasłużyli na WYRÓŻNIENIE. Z rąk dyrektor Agnieszki Zasztowt odebrali pamiątkowe dyplomy i nagrody zdobyte w przeglądzie. Serdecznie gratulujemy.