IMG 0083

W piątkowy wieczór 15 lutego od godz. 18:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Stanominie rozpoczęła się „Noc Horrorów. Noc skierowana była do młodzieży w wieku 12 – 16 lat. Już podczas ferii zimowych uczestnicy przygotowywali dekoracje do stworzenia odpowiedniej atmosfery. Całą noc młodzież spędziła na oglądaniu filmów, zagadkach literackich, czytaniu fragmentów książek, tańcach i zabawach ruchowych. Choć uczestnicy ułożyli koce i śpiwory do odpoczynku, to o spaniu nikt nie myślał – wymyślano opowieści o duchach i wampirach. O uzupełnienie energii do całonocnej zabawy zadbał kolega Marcin Sorys – radny Gminy Białogard, przywożąc „Wampirzą Pizzę” – dziękujemy w imieniu uczestników, a my dziękujemy za to , że czuwał nad bezpieczeństwem młodzieży do samego rana.

Barbara Kacprowska

Ela Kussowska