IMG 7399

Wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej w Kościernicy szkoły, począwszy od klasy I, a skończywszy na VIII, przebiegli w sztafecie 100 km. Wszystko dla Niepodległej. Uczniowie klas I - III pokonywali odcinek 500 metrów, natomiast uczniowie klas IV - VIII dystans 850 metrów. Po zsumowaniu przebytych przez uczniów dystansów pokonaliśmy dla Niepodległej 100 kilometrów. Wszyscy uczniowie bardzo chętnie zaangażowali się w to przedsięwzięcie. Każdy został uhonorowany pamiątkowym złotym medalem.

Gościem na naszej imprezie była Pani Alicja Kubiś, sekretarz Gminy Białogard, która bardzo mocno kibicowała naszym młodym biegaczom, trzymała za nich mocno kciuki i dekorowała pamiątkowymi medalami.