Inwestycje drogowe w Gminie BiałogardJeszcze w tym roku w Gminie Białogard zostaną zrealizowane trzy inwestycje drogowe. Do końca września planowane jest zakończenie modernizacji odcinków dróg gminnych w Pomianowie, Nasutowie i zjazdu w Buczku.

30 marca 2018 r. Wójt gminy – Jacek Smoliński podpisał umowę z Wykonawcą, Firmą ZPUH „BERNACKI” Edward Bernacki z Koszalina, na realizację powyższych zadań. Inwestycje w Pomianowie i Nasutowie będą współfinansowane z budżetu państwa w ramach „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019: edycja 2018”. Gmina uzyskała na ten cel dofinansowanie odpowiednio w kwocie 105.046,00 zł i 51.683,00 zł.
W przygotowaniu są kolejne inwestycje drogowe w miejscowościach: Buczek, Lulewiczki, Żelimucha, Stanomino i Trzebiele. Poprawi się nie tylko komfort życia, a przede wszystkim bezpieczeństwo mieszkańców naszej gminy.

Inwestycje drogowe w Gminie Białogard 1

Inwestycje drogowe w Gminie Białogard 2