„Dzień Kobiet w filii bibliotecznej w Podwilczu”   „KOBIETY MAJĄ TO DO SIEBIE, ŻE TAM GDZIE DŁUŻEJ PRZEBYWAJĄ WNOSZĄ COŚ Z PIĘKNA”

Z okazji swojego święta, w bibliotece w Podwilczu przy stole pełnym pyszności, słodkich wypiekach, pysznych sałatkach oraz przystawkach, spotkały się Panie. Dzień Kobiet obfitował w wiele niespodzianek przygotowanych przez Panią Ewę Nazarkiewicz Sołtys Podwilcza oraz uczestników spotkania. Wszystkie Panie otrzymały prezenty ręcznie przygotowane przez najmłodszych czytelników biblioteki przy wsparciu Pani bibliotekarki i Pani stażystki oraz uczestniczyły w loterii fantowej. Panowała przemiła atmosfera.

Obecny na spotkaniu Wójt Pan Jacek Smoliński wręczył wszystkim Paniom piękne czerwone róże.
   Dziękujemy za przybycie Wójtowi Panu Jackowi Smolińskiemu i Skarbnik Pani Izabeli Czaplejewskiej.

Dziubińska Agnieszka.

„Dzień Kobiet w filii bibliotecznej w Podwilczu”