Granty Sołeckie 2018   Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego – Ryszard Mićko w porozumieniu z Wicestarostą – Piotrem Pakuszto zaprasza Sołtysów Gminy Białogard na spotkanie informacyjne dotyczące Konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Granty Sołeckie 2018” w Starostwie Powiatowym w Białogardzie przy Placu Wolności 16 w dniu 6 lutego 2018 roku o godz. 15.30 (sala konferencyjna).

Celem Konkursu jest wspieranie rozwoju demokracji lokalnej i społeczeństwa obywatelskiego oraz wzmacnianie tożsamości i integracji społeczności lokalnej z inicjatywy sołectw w Województwie Zachodniopomorskim, zgodnie z zapisami ujętymi w celu strategicznym nr 6 „Wzrost tożsamości i spójności społecznej regionu” ujętym w Strategii Rozwoju Województwa Zachodniopomorskiego”.

Granty Sołeckie 2018