Zakup książek do Gminnej Biblioteki Publicznej w Stanominie i jej filii ze środków finansowych Biblioteki Narodowej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.   Gminna Biblioteka Publiczna w Stanominie otrzymała od Biblioteki Narodowej 5430 zł dofinansowania na zakup nowości wydawniczych. Kwota ta w całości została przeznaczona na zakup nowości książkowych zarówno dla najmłodszych, młodzieży jak i starszych czytelników naszych bibliotek.

Wśród zakupionych książek znajduje się najnowsza powieść naszej wspaniałej białogardzkiej poetki pani Alicji Flis „Wenecka mgła”, którą szczególnie polecamy. Nie zabrakło nowości dla najmłodszych czytelników – dźwiękowe książki w pięknie oprawionych wydaniach z ulubionymi bohaterami bajek. Dla uczniów szkoły podstawowej seria opowiadań. Młodzież oraz starsi czytelnicy naszych bibliotek na pewno znajdą pozycje książkowe odpowiadające ich oczekiwaniom.
Zachęcamy do odwiedzania naszych Bibliotek.

Ewa Juszczyk
Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Stanominie