XII Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu   19 maja 2017 r. w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie odbył się XII Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu, zorganizowany przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Białogardzie.
   Uczestnikami Festiwalu byli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz dzieci przedszkolne.

Szkołę Podstawową im. Jana Brzechwy w Rogowie reprezentowali uczniowie klasy V: Oliwia Buchowiecka , Julia Brzeska, Magdalena Ochenkowska oraz Jakub Jabczyński.
   Zespół wokalny wywalczył II miejsce piosenką pt:” Stop nałogom! Opamiętaj się!” do słów nauczyciela muzyki oraz melodii zespołu ABBA.
   Serdecznie gratuluję Uczniom bardzo starannego wykonania utworu, godnego reprezentowania naszej Szkoły i Gminy.
   Dziękuje również Rodzicom obecnym na Festiwalu , za trzymanie za nas kciuków.

Elżbieta Trzcińska, nauczyciel muzyki