Szanowni mieszkańcy sołectw: Czarnowęsy, Byszyno i Rzyszczewo w dniu dzisiejszym (21 października br. - czwartek), w świetlicach wiejskich ww miejscowości, w godzinach ustalonych w harmonogramie, stworzyliśmy dla wszystkich Państwa, którzy jeszcze z różnych powodów tego nie zrobili, możliwość zaszczepienia jednodawkową szczepionką. Szczepienie przeprowadzi mobilny zespół szczepienny „Ambulatorium” z Białogardu. Harmonogram szczepień: 21 października 2021 r. •	Sołectwo Czarnowęsy - sala tradycji od 15:00 do 16:00 •	Sołectwo Byszyno- świetlica wiejska od 16:00 do 17:00 •	Sołectwo Rzyszczewo - pomieszczenie gminne od 17:00 do 18:00 Jeżeli nie zdążysz zaszczepić się w swoim sołectwie, to możesz zaszczepić się w innym, we wskazanym powyżej terminie. Istnieje możliwość wcześniejszego zgłoszenia potrzeby dowiezienia do szczepienia przez mobilny zespół szczepienny w poszczególnych sołectwach. Telefon do kontaktu - 534 348 016 Dla osób, które nie będą mogły skorzystać w wyznaczonym terminie ze szczepień prowadzonych w sołectwach , istnieje możliwość zgłoszenia się przez infolinię na numer telefonu - 989 lub bezpośrednio w stacjonarnych placówkach podstawowej opieki zdrowotnej „Ambulatorium ” Maciej Siwek ul. Mickiewicza 6b, 78-200 Białogard. Osoby chętne, które mają jakąkolwiek trudność w dotarciu do punktów szczepień, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, pod nr telefonu 793 068 218 i uzgodnienia dowozu do punku szczepienia. (ŻSz). Istnieje również możliwość zaszczepienia się szczepionką przypominającą (trzecia dawka). Sekretarz Gminy Białogard