ZAWIADOMIENIE O PROWADZONYCH PRACACH TAKSACYJNYCH ORAZ GEODEZYJNYCH NA TERENIE LASÓW

Wójt Gminy Białogard informuje, że firma TAXUS UL. Sp. z o. o. na zlecenie Powiatu w Białogardzkiego, realizuje zadanie pt. „Wykonanie uproszczonych planów urządzenia lasu oraz stanu lasu”.

W związku z tym na terenie gminy Białogard (obręby: Kościernica, Żytelkowo, Buczek, Lulewiczki, Pękanino, Nosówko, Redlino, Białogórzyno, Żeleźno, Lulewice, Dargikowo, Pustkowo, Zaspy Małe, Góry, Rzyszczewo, Czarnowęsy, Byszyno, Moczyłki, Dębczyno, Rogowo, Nawino, Łęczno, Kamosowo, Rościno, Podwilcze) z dniem 1 sierpnia 2021 r. rozpoczęto prace taksacyjne i geodezyjne na terenie lasów niestanowiących własność Skarbu Państwa, które potrwają do 15 października 2021 roku.

Prace taksacyjne polegać będą na sporządzeniu opisu lasu na podstawie wzrokowej oceny tzw. cech taksacyjnych oraz podobieństwa do danych zawartych w tablicach zasobności. W przypadku jakichkolwiek pytań, można dzwonić do tut. Urzędu Gminy na nr tel. 600047042w godz. pracy urzędu.

 

Wójt Gminy Białogard (-)Jacek Smoliński

 

Załączniki:
Pobierz plik (zawiadomienie do sołtysów.docx)Zawiadomienie do sołtysów [ ]12 kB