ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. JANA BRZECHWY W ROGOWIE

25 czerwca 2021 r. dzieci z oddziału przedszkolnego pożegnały rok przedszkolny, uczniowie klas I-VII otrzymali świadectwa promocyjne zaś Absolwenci świadectwa ukończenia szkoły podstawowej.
Ze względu na ograniczenia związane z pandemią , uroczystość zakończenia roku szkolnego została ograniczona do wręczenia nagród książkowych dla wyróżnionych uczniów klas I-III, świadectw ukończenia szkoły oraz pucharu dla Najlepszego Ucznia, który otrzymał Adrian Kościowski , uczeń klasy VII.
Uczniowie klasy VIII wraz z wychowawcą Panią Aleksandrą Grześkowiak oraz przedstawicielem rodziców, złożyli piękne podziękowania za wspólną pracę wszystkim nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi.
Szkolna uroczystość została uświetniona tańcem ze wstęgami przygotowanym przez wychowawcę Panią Małgorzatę Bagińską i wykonanym przez uczniów klasy III oraz występem koła teatralnego, w skeczu mówiącym o przechodzeniu nauczycieli na emeryturę. Uczestników koła przygotowała Pani Ewa Żukowska-Pender. To było piękne podziękowanie dla kończących pracę w naszej szkole nauczycieli : Pani Grażyny Wołkowskiej, Pani Jolanty Borys oraz Pani Małgorzaty Kopaczewskiej.

Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tej pięknej uroczystości. Uczniom, Dzieciom z oddziału przedszkolnego, Nauczycielom, Pracownikom Administracji i Obsługi życzę radosnego, bezpiecznego i pełnego pozytywnych wrażeń odpoczynku.
Za całoroczną współpracę dziękuję również : Wójtowi Gminy Białogard - P.Jackowi Smolińskiemu, Pracownikom Urzędu Gminy, Rodzicom, Sołtysowi wsi Rogowo, OSP Rogowo, Pani Monice Szafran z Biblioteki Gminnej w Rogowie.

Do zobaczenia we wrześniu.
Elżbieta Trzcińska, dyrektor szkoły