Najnowsza powieść białogardzkiej pisarki Alicji Flis „Pocałunek Boga” w bibliotekach na terenie Gminy Białogard

Alicja Flis – pisarka, poetka, autorka najnowszej powieści ”Pocałunek Boga” przedstawiającej historię pojedynku człowieka z przeciwnościami losu.

Zapraszamy do bibliotek na terenie Gminy Białogard gdzie już można wypożyczyć tę książkę.
I zachęcamy do podzielenia się z nami swoimi odczuciami na temat tej powieści. Na opinie czekamy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kierując się hasłem myśl pozytywnie, mamy nadzieję na rychłe spotkanie z autorką „Pocałunku Boga” panią Alicją Flis, na kolejnym wieczorze poetyckim.

Zapraszamy do naszych bibliotek.

Ewa Juszczyk-Lachs

alicja flis pocalunek boga okl.jpg 480x0 q85 subsampling 220210414 094546