UWAGA!

Szanowni Mieszkańcy Gminy Białogard, Wójt Gminy ogłasza konkurs pod hasłem:

ZBIERAMY MAKULATURĘ- RATUJEMY DRZEWA”

Celem konkursu jest propagowanie wśród mieszkańców Gminy Białogard właściwych postaw proekologicznych poprzez angażowanie ich we wspólne przedsięwzięcia, związane

z selektywną zbiórką odpadów.

***

W konkursie może wziąć udział każdy, kto mieszka na terenie Gminy Białogard.

Za oddanie minimum 10 kg makulatury, mieszkaniec otrzyma półroczny zapas worków do selektywnej zbiórki tworzyw sztucznych, metali oraz szkła.

***

Poprzez zbiórkę makulatury należy rozumieć zbiórkę wyłącznie odpadów takich jak:

gazety, ulotki, książki, zeszyty, tektura opakowaniowa.

***

Zebraną makulaturę należy dostarczyć do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, mieszczącego się przy ul. Ustronie Miejskie 1 w Białogardzie w środy w godzinach 8:00- 18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00- 14:00.

***

Nagrody w formie worków można odbierać w Urzędzie Gminy Białogard, ul. Wileńska 8 w Białogardzie. Warunkiem otrzymania nagrody jest okazanie pracownikowi Urzędu Gminy dokumentu wystawionego przez prowadzącego PSZOK, potwierdzającego przekazanie przez uczestnika konkursu wymaganej ilości makulatury.

***

Konkurs będzie trwał do wyczerpania zapasów nagród.

Wójt Gminy Białogard

Jacek Smoliński