--

Główny Inspektor Sanitarny apeluje, aby czas wolny od zajęć lekcyjnych nie stanowił pretekstu do zintensyfikowania kontaktów towarzyskich. To czas mądrych wyborów zdrowotnych.

Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie swoje i swoich najbliższych. Zachowujmy się odpowiedzialnie.

Centrum Prasowe Wojewody
Wały Chrobrego 4
70-502 Szczecin
tel. 91 43 03 579
tel. 91 43 03 581
fax  91 43 47 404

www.szczecin.uw.gov.pl

www.facebook.com/ZwiedzanieGmachuZUW

https://twitter.com/zuw_szczecin

Administratorem Twoich danych osobowych jest wojewoda zachodniopomorski.

 

Siedzibą wojewody zachodniopomorskiego jest Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie ul. Wały Chrobrego 4, 70-502 Szczecin.

 

Twoje dane osobowe przetwarzane są w celu informowania Cię o wydarzeniach związanych z działalnością wojewody zachodniopomorskiego i jego przedstawicieli.

 

W każdym momencie możesz zażądać usunięcia Twoich danych z naszej bazy wysyłkowej dzwoniąc pod nr tel. 91 43 03 579 lub wysyłając e-mail pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

W sprawach związanych z danymi osobowymi kontaktuj się z Inspektorem ochrony danych poprzez adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., za pomocą telefonu: +48 91 4303444 lub pod adresem wskazanym wyżej.

 

Treść pełnej klauzuli znajdą Państwo na stronie naszego urzędu www.szczecin.uw.gov.pl „Ochrona Danych Osobowych”