Turniej Piłki Ręcznej   17.03.2017 r. w Gimnazjum w Pomianowie odbyły się Regionalne Zawody Piłki Ręcznej Dziewcząt. Uczestniczyło 6 drużyn z powiatów naszego regionu: Gimnazjum nr 4 z Koszalina, Mielna, Sławna, Bierzwnicy, Wierzchowa i Pomianowa.
    Z turnieju do dalszego etapu rozgrywek wychodziły dwa najlepsze zespoły. Wyniki turnieju:


I - Gimnazjum w Mielnie - awans do dalszej fazy rozgrywek,
II - Gimnazjum Nr. 4 w Koszalinie - awans do dalszej fazy rozgrywek
III - Gimnazjum w Bierzwnicy i Gimnazjum w Sławnie
V - Gimnazjum w Wierzchowie i Gimnazjum w Pomianowie
   Najlepszą zawodniczką turnieju została Oliwia Krysińska z Mielna, która w nagrodę dostała okazały puchar. Fundatorem pucharów za I i II miejsce był wójt Gminy Białogard, który oczywiście odwiedził naszą imprezę dokonując dekoracji najlepszych drużyn i dziękując przybyłym gościom.
   Wszystkim zawodniczkom i trenerom dziękujemy za przybycie, udział i sportową walkę oraz życzymy dalszych sukcesów.
 

Organizator Turnieju - Gimnazjum w Pomianowie