BOGATE FERIE W ROŚCINIE   Zakończenie ferii zimowych 2017 w świetlicy w Rościnie obfitowało w bogaty program artystyczny. Dnia 24 lutego br. z programem muzyczno-tanecznym gościnnie wystąpiła Ola Januszewska wraz z zespołem Show Dance Lulewice. Licznie przybyli mieszkańcy żywo uczestniczyli w jego przebiegu. 25 lutego 2017 roku pomieszczenia świetlicy wypełniły się różnymi postaciami. Odwiedziły nas wróżki, strażacy, żołnierze, supermen, lekarze oraz malutka kaczuszka, które brały udział w Balu Przebierańców. Zabawa była przednia, odbyły się konkursy, a przy skocznej muzyce tańcom nie było końca.


   Ogromne podziękowania dla Pani Barbary Januszewskiej za przygotowanie występu. Rodzicom za słodki poczęstunek, a Pani Bożenie Paluszkiewicz za przygotowanie obu wspaniałych imprez.

 

Anna Suszyńska