KONKURS PLASTYCZNY „MOJA WALENTYNKA” ROZSTRZYGNIĘTY   W styczniu br. Wójt Gminy Białogard i Gminna Biblioteka Publiczna w Stanominie ogłosili konkurs plastyczny pt.„Moja Walentynka”. Prace wpływały do Bibliotek na terenie Gminy Białogard, w terminie do 14 lutego br. Zainteresowanie było duże, na dowód czego wpłynęły 63 prace i tylko jedna nie spełniała wymogów określonych w regulaminie konkursu. Komisja w składzie: Alicja Kubiś – zastępca Wójta Gminy Białogard oraz Joanna Czupreta i Karolina Dudkiewicz pracownice Urzędu Gminy Białogard oceniały prace w dwóch kategoriach wiekowych. Wyłoniono 14 zwycięzców.

Nagrodą dla laureatów był wyjazd w dniu 22 lutego br., do Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie, na przedstawienie pt. „Piracka Wyspa”, w wykonaniu Teatru FANTAZJA z Krakowa.
   Tematyką przedstawienia był bardzo popularny w obecnych czasach sposób spędzania czasu wolnego przez dzieci i młodzież oraz uświadomienie im, że bez tabletów, telefonów komórkowych i innych tego typu urządzeń można wspaniale się bawić z rówieśnikami, chociażby na świeżym powietrzu.
   Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy pięknie wykonanych prac i bardzo dziękujemy za udział.

 

Ewa Juszczyk-Lachs