ZUZIA CIEŚLAK ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W STANOMINIE ZDOBYWCZYNIĄ I MIEJSCA W POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM "CHROŃ LAS WOKÓŁ NAS"   W grudniu 2016 roku otrzymaliśmy wyniki konkursu plastycznego "Chroń las wokół nas", którego organizatorem było Nadleśnictwo Białogard. Do udziału w konkursie zgłoszono łącznie 113 prac z 10 placówek oświatowych z terenu powiatu białogardzkiego. Miło nam poinformować, że zdobywczynią I Miejsca w drugiej grupie wiekowej jest uczennica klasy drugiej Szkoły Podstawowej w Stanominie - Zuzanna Cieślak. Ponadto wyróżniono jeszcze prace 12 naszych uczniów. Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody przekazane przez Nadleśnictwo Białogard. Zuzi oraz wszystkim laureatom konkursu gratulujemy zwycięstwa.