III Rajd rowerowy w Podwilczu   W tym roku to już trzeci rajd rowerowy w Podwilczu zorganizowany przez sołtys Podwilcza Panią Ewę Nazarkiewicz we współpracy z filią biblioteczną w Podwilczu.
   Pogoda na szczęście dopisała. Zabawa udała się i wszyscy byli zadowoleni.
   Przed rajdem uczestnicy spotkali się na placu przy OSP na krótką pogadankę o bezpieczeństwie podczas jazdy na rowerze, którą poprowadziła Starszy sierżant p. Kinga Plucińska – Gudełlajsta z Białogardu. Uczestnicy rajdu otrzymali kamizelki odblaskowe i gadżety do rowerów.

Rajd poprowadził kolarz medalista z Podwilcza Jan Domasławski . Trasa przebiegała przez przepiękne lasy Podwilcza w wymiarze 10 kilometrów. Na rowerach podróżowali nie tylko mieszkańcy Podwilcza ale także Rarwina, Stanomina i Rychowa . W Rajdzie uczestniczył również Wójt Gminy Białogard Pan Jacek Smoliński z rodziną.
   Dziękujemy Pani sołtys za zasponsorowanie słodkości, owoców, lodów i napojów dla uczestników rajdu. Podziękowania również za pyszną grochówkę i bigos, który zjedliśmy na leśnej polanie, na świeżym powietrzu.
   Serdeczne podziękowania dla uczestników rajdu, pana Jana Domasławskiego oraz pani Kingi Plucińskiej-Gudełlajsta .

Agnieszka Dziubińska