I PIKNIK RODZINNY „BĄDŹMY RAZEM” W ZESPOLE SZKÓŁ W STANOMINIE   W sobotę 03 czerwca 2017 roku w Zespole Szkół w Stanominie odbył się I Piknik Rodzinny „Bądźmy Razem”. Impreza miała miejsce na terenie przyszkolnym, a wspaniałej zabawie towarzyszyła piękna pogoda. Piknik rodzinny nie byłby tak wspaniały bez wsparcia wielu osób!

„Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa, wtedy proste – „Dziękujemy” – zawiera wszystko co chcemy wyrazić”

Dlatego też bardzo dziękujemy Rodzicom za liczny udział, aktywność oraz włączenie się w organizację imprezy, a także przygotowanie pysznych wypieków i przekazanie fantów na loterię. W szczególności dziękujemy za wsparcie:
• Państwu Małgorzacie i Pawłowi Mazikom
• Państwu Annie i Grzegorzowi Jakowiczom
• Państwu Bożenie i Marcinowi Sorysom
• Państwu Danucie i Andrzejowi Kuzio
• Państwu Annie i Piotrowi Kozickim

Dziękujemy również Ochotniczej Jednostce Straży Pożarnej w Stanominie za udzieloną pomoc oraz przeprowadzenie pokazu sprzętu gaśniczego.

Szczególne podziękowania kierujemy do sponsorów, którzy przyczynili się swym wsparciem do uatrakcyjnienia przebiegu tegorocznego pikniku.
Nasi sponsorzy:
• Wójt Gminy Białogard – Pan Jacek Smoliński
• Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie
• Firma „Almako” Handel i Usługi w Białogardzie
• PPHU MATEXIM w Białogardzie
• Bank Spółdzielczy w Białogardzie
• Bank Pekao SA Oddział w Białogardzie
• Eurobank Oddział w Białogardzie
• Firma Euroland sp. z o.o. w Białogardzie
• Frma Auto Partner, Jan Garcarek i Andrzej Garcarek Sp. j – Nowe Skalmierzyce
• Nadleśnictwo Białogard

Bezinteresowna pomoc Państwa jest dla nas bezcenna.
Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców oraz Uczniowie Zespołu Szkół w Stanominie.