Odpady Wielkogabarytowe   SZANOWNI MIESZKAŃCY GMINY BIAŁOGARD, uprzejmie informuję, że w czerwcu 2017 r., w terminach określonych w niżej zamieszczonym harmonogramie, odbierane będą odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Ww. odpady należy wystawić przed posesję w miejscu i w sposób umożliwiający swobodny dojazd samochodem ciężarowym bezpośrednio do miejsca ich złożenia.

Warunkiem odbioru jest przekazanie zgłoszenia potrzeby odbioru do 19 czerwca 2017 r. – osobiście w Urzędzie Gminy Białogard (pokój nr 7) lub telefonicznie (tel. 94 311 01 93).

Odpady wielkogabarytowe to np.: meble, dywany, okna, opony do samochodów osobowych (do 4 szt.), opakowania styropianowe po sprzęcie, duże zabawki itp.

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny to np.: pralki, lodówki, kuchenki, telewizory, komputery, drukarki, zabawki elektryczne, zabawki elektroniczne itp.

Wójt Gminy Białogard

Jacek Smoliński