W dniu 25 czerwca 2021r. w Szkole Podstawowej w Pomianowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Był to kolejny rok szkolny, który pozostanie w naszej pamięci na długo, ponieważ zdecydowaną jego większość uczniowie spędzili w domu przed monitorami komputerów, uczestnicząc w lekcjach zdalnych - lekcjach online.

Uczniowie klas I - VII świadectwa promocyjne otrzymali z rąk wychowawców, w gronie koleżanek i kolegów z klasy. Natomiast tegorocznych Absolwentów pożegnała dyrektor szkoy - Agnieszka Zasztowt wraz z wychowawcą - Anetą Koprowicz w bardzo wąskim gronie nauczycieli.

Podsumowując rok szkolny 2020/2021 pragnę poinformować, że Szkołę Podstawową im. ppor. Ryszarda Kuleszy w Pomianowie ukończyło dwadzieścioro czworo uczniów, w tym szescioro z wyróżnieniem. Absolwentką, która uzyskała najwyższą średnią ocen - 5,44, a tym samym otrzymała Akt Nadania Godności Najlepszego Absolwenta – jest Wiktoria Medwid. 32 uczniów otrzymało świadectwa z wyróżnieniem. Najwyższą średnią ocen w roku szkolnym 2020/2021 uzyskał uczeń klasy IV – Kacper Alejunas i wyniosła ona 5,73. Klasa, która uzyskała najwyższą średnią ocen – 4,38 – to klasa IV, do której, przynajmniej na pół roku trafił pełen słodkości Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły. Serdecznie gratuluję!

Dziękuję Rodzicom za zaangażowanie i wyrozumiałość, Uczniom za otwartość, wytrwałość i systematyczność. Natomiast Nauczycielom, podobnie jak w roku ubiegłym, dziękuję za pełne poświęcenie, całkowite zaangażowanie, determinację, wzajemne wsparcie i pomoc, twórczość, kreatywność, wyrozumiałość oraz cierpliwość.

Życzę wszystkim udanych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu, mam nadzieję, że w murach naszej szkoły.

Agnieszka Zasztowt - Dyrektor Szkoły

Grupa AbsolwentowKlasa IV najwyzsza srednia klas w szkole