KONKURS NA NAJŁADNIEJSZEGO ZAJĄCZKA I BARANKA WIELKANOCNEGO.   W niedzielę palmową odbył się w parafii w Białogórzynie konkurs na najładniejszego zajączka i baranka wielkanocnego. Udział w nim wzięło 58 osób - dzieci, młodzież i dorośli. Różnorodność prac była zaskoczeniem również dla komisji oceniającej, w której skład weszli m.in. Wójt Gminy Jacek Smoliński, z-ca wójta Alicja Kubiś, pracownik Urzędu Gminy Żaneta Szadziewska oraz ks. Marek Cieślik.

Nie lada problemem było wytypowanie najładniejszych, spośród których 10 zostało nagrodzonych nagrodami rzeczowymi i finansowymi. Pierwsze miejsce zdobył baranek wykonany przez Natalię Górzyńską, która otrzymała nagrodę główną rzeczową - słuchawki oraz finansową w kwocie 100 zł.
Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki.
Wykonane prace, biorące udział w konkursie, można obejrzeć w kościele w Białogórzynie do końca okresu wielkanocnego.