V miejsce SP Kościernica w województwie   Po raz kolejny "piłkarki" Szkoły Podstawowej w Kościernicy nie zawiodły i wróciły z V miejscem w województwie zachodniopomorskim z turnieju mini piłki nożnej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" w kategorii U-10. Zostały udekorowane medalami, pamiątkowymi zdjęciami i super prezentami.

   Warto dodać, że miłą niespodzianką dla drużyny sprawiła absolwentka SP Kościernica, a jednocześnie zawodniczka II ligowego zespołu Orzeł 2010 Wałcz, Marta Filipowicz. Wraz z organizatorami przyjęła całą drużynę bardzo gościnnie i ciepło na stadionie w Szczecinku. Marta właśnie dzięki takim turniejom została zauważona przez szkoleniowców innych drużyn i otworzyła się dla niej furtka do wielkiego grania na stadionach :-) A kto wie, może w obecnych drużynach SP Kościernica jest taka "druga
Marta"?! O tym przekonamy się w następnych edycjach turnieju.

   Skład drużyny U-10: Zuzanna Lachs, Wiktoria Kowalczuk, Klaudia Rak, Kaja Chyćko, Klaudia Salwa, Marcelina Perkowska, Natalia Koczwara, Amelia Bielińska, Amanda Szczepańska, Nikola Stasińska.

 

Informacja: Małgorzata Gibalska

V miejsce SP Kościernica w województwie